Yaşam

Handan Kumaş’tan anlamlı proje

Mesleğine uzun bir ara veren Radyo sunucusu ve TV ana haber spikeri Handan Kumaş güzelliğin bir bütün olduğu ilkesinden yola çıkarak ” Kendini Yeniden Keşfet “adı altında yeni bir proje ile Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Kendi mesleğine de dikkat çekmek isteyen ve Türkçe’nin düzgün ve anlaşılır bir şekilde kullanılması gerektiği konusundaki hassasiyetiyle de tanınan Handan Kumaş, güzelliğin bir bütün olduğunu ilkesinden hareketle ruhsal zihinsel ve bedensel olarak gelişimin ve değişimin insanı başarıya götüreceğini, mutlu bir birey olarak yaşamını daha kaliteli bir yere taşıyacağını dile getirdi..

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-09-24 06:41:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com%1ÿ/RUj:
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-09-24 06:41:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com%1ÿ/RUj:

Kendini Yeniden Keşfet adlı yeni projesinin sekiz haftalık bir süreci kapsayacağını ifade eden Kumaş, Türkiye’de ve dünyada ismini duyuran uzman bir kadrosu ile hizmet vereceğini de sözlerine ekledi. Kumaş;  sağlıklı kilo vermeden doğru beslenmeye, kariyer planlamasından sağlıklı ilişkilere, yogadan nefes terapisine kadar daha bir çok konuda insanların yaşantılarına rehberlik edeceğini ve bu projenin de hayat bulacağı günü heyecanla beklediğini dile getirdi..

Sağlıklı olarak ruhsal ve bedensel ahengin ortaya çıkacağı değişim projesinde bütünlüğü sağlayacak olan Handan Kumaş bu projeye dahil olmak isteyenlerin handankumas@gmail.com adresinden kendisine ulaşabileceklerini kaydetti.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı