Eski Belediye Başkanı İntihar Etti

Saat 13.00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Arapsuyu Mahallesi’nde bulunan 5 katlı apartmanda gerçekleşen olayda, Adnan Genç’in kanlar içinde yattığını görenler hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. Polis ve sağlık ekibi hızla olay yerine sevk edildi. Ancak ne yazık ki Adnan Genç yaşamını kaybetti. Cesedi inceleme için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi ve polis, olayı intihar olarak kayıtlara geçirdi.

Adnan Genç, Demre Belediye Başkanlığı görevini iki farklı dönemde üstlenmiş, ancak son yıllarda arkadaşlarına içinde bulunduğu zorlukları anlatarak bunaldığını dile getirmişti. Ayrıca aynı apartmanda yaşadığı trajik bir olay da hafızalardan silinmemişti. Genç’in şizofreni tedavisi gören oğlu Batuhan Genç, 13 Aralık 2015 tarihinde aynı apartmanda annesi Zahide Genç’i boğazından bıçaklayarak öldürmüştü.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir