Yerli Dizi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Meryem Uzerli ile Anne dizisine gözdağı verdi

En son Murat Yıldırım’la başrolü paylaştığı Gecenin Kraliçesi dizisiyle hayal kırıklığı yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, dizi dünyasına yeniden dönüyor. Uzerli ATV’nin bol reytingli dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da boy gösterecek. Yüksek izlenme oranlarına sahip olan EDHO’a transfer olan Uzerli, Muhteşem Yüzyıl’dan sonra ilk defa reyting endişesi yaşamayacak.

MERYEM UZERLİ EDHO OYUNCU KADROSUNDA

Meryem Uzerli; başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in paylaştığı Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde bir Rus ajanını canlandıracağı konuşuluyor.

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in sahibi olduğu Fark Film’in yapımcılığında çekilen dizide Meryem Uzeli’nin nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Dahası Salı akşamları Star’da yayınlanan Anne dizisiyle büyük bir reyting rekabetine giren EDHO dizisinin Anne ile girdiği reyting yarışına Meryem Uzerli’nin ne denli katkı sağlayacağı da merak konusu.

EDHO ANNE DİZİSİ KARŞISINDA ZORLANIYORDU

Hatırlanacağı gibi Anne dizisi karşısında zaman zaman zorlanan EDHO, son haftalarda zirveyi Anne dizisine kaptırıyordu. Son hafta yayınlanan bölümüyle durumu biraz olsun toparlayan EDHO, Total’de Anne’yi geçmeyi başarmış AB kategorisinde ise Anne’den sonra 2. likle yetinmek durumunda kalmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu