Yerli Dizi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona başlıyor

Atv’nin iddialı mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona 6 Ekim Salı akşamı başlıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz altıncı sezona yine kendi günü ve saatinde merhaba diyecek.

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona 6 Ekim Salı akşamı başlıyor. Eşkıya, altıncı sezona kendi günü ve saatinde merhaba diyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal(Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan ( Bahar), Engin Benli’nin (Yaman) yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona giriyor.

Yeni sezonda da ailenin gücü, planlanan entrikalar ve aksiyon eksik olmayacak. Beş sezon boyunca yaşanan heyecan yeni sezonda da devam edecek. Bu sezon güç dengeleri değişecek. Çakırbeyli ailesi bir kez daha gücünü gösterecek.

Yeni Sezona Yeni Transferler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın altıncı sezon kadrosuna birçok ünlü oyuncu transfer oldu. Pelin Akil, Engin Benli, Ünal Silver, Adnan Biricik, Hakan Atalay, Erol Babaoğlu, Hakan Aydın gibi isimler yeni sezonda yer alacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu