Dijital PlatformlarYerli Dizi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da dikkat çeken FETÖ sahnesi

ATV’de yayınlanan ve aldığı izlenme orankları ile zirveye demir atan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) dizisinin yeni sezonu hızlı başladı. Yeni sezonun ilk bölümünde FETÖ’ye tönelik mesajlar izleyicilerin dikkatini çekti. EDHO’ın FETÖ’ye atıf yapan sahneleri sosyal medyada da çok konuşulan ve de çok paylaşılan sahneler oldu. Hızır Çakırbeyli’nin de FETÖ’ye söylecekleri vardı.

“HIZIR ÇAKIRBEYLİ: PİÇLERİNE SAHİP ÇIKSINLAR!”

Ünal(Tarık Ünlüoğlu)’ın ABD’den Türkiye’de olacaklarla ilgili ilginç açıklamaları masada bulunan isimlerin dikkatini çeker. Zira Ünal, CIA’nin Türkiye’de bir iç savaş çıkacağını kendisine haber verdiğini heyete iletir. Ünal’ı dinleyen heyet sonrasında Hızır Çakırbeyli’nin ağzından çıkan PİÇ(Paralel İhanet Çetesi) ifadesiyle tanışır.

” O DANGALAK AHBAPLARINA SÖYLE!”

Hızır Çakırbeyli: ” O dangalak ahbaplarına söyle, piç’lerine sahip çıksınlar.” diye konuşunca masadan “Piç’ler kim?” sorusuna muhatap olur. Aynı masadan cevap gelir: “Paralel İhanet Çetesi”…

İşte, sezona hızlı başlangıç yapan EDHO’da dikkat çeken FETÖ sahnesi:

https://www.youtube.com/watch?v=XQVjMdKULTM

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu