Yerli Dizi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Meryem Uzerlinin ücreti krize neden oldu

Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan ve ATV’de ekrana gelen  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Meryem Uzerli’nin kadroya dahil olmasının krize neden olduğu haber veriliyor. Meryem Uzerli’nin diziye katılmasıyla alacağı maaş sorun oldu. Deniz Çakır’ın yeni sezonda ekibe katılan Uzerli’nin alavağı maaşı problem ettiği konuşuluyor.

MERYEM UZERLİ NE KADAR ÜCRET ALACAK?
Meryem Uzerli yeni yayın döneminde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine süper bir rakamla dahil olduğu bilgisi kulislerden sızdı . Reyting rekorları kıran dizinin yapımcıları ile anlaşan Meryem Uzerli’nin bölüm başına 50 bin lira alacağı konuşuluyor. Bu da ayda 200 bin lira kazacağı anlamına geliyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan Meryem Uzerli, ‘Hızır Çakırbeyli’nin (Oktay Kaynarca) sevgilisi rolünü üstlenecek.

DENİZ ÇAKIR NE KADAR ÜCRET ALIYOR?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) dizisinin ünlü oyuncusu Deniz Çakır’ın Meryem Uzerli’den daha az para alıyor. Deniz Çakır’ın dizide bölüm başına 30 bin lira alıyor. Ayda 120 bin lira kazanan Deniz Çakır’ın Meryem Uzerli’nin aldığı rakama fena halde bozulduğu söyleniyor.

OKTAY KAYNARCA İLE YAŞADIĞI İLİŞKİ YAZ BAŞINDA BİTMİŞTİ
Deniz Çakır ile dizinin diğer başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sezon sonunda aşklarına nokta koymuşlardı. Çift yazı ayrı yerlerde tatilde geçirdi. Bir ara Deniz Çakır’ın diziden ayrılacağı da konuşuldu.

EDHO NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin 2016 yılı yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 41. bölümü 5 Ekim 2016 tarihinde ekrana gelecek.

Sevilen dizinin yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın kardeşi Raci Şaşmaz yapıyor. Bilindiği gibi Raci Şaşmaz, ağabeyi ile iş konusunda sıkıntı yaşamış ve sonrasında Pana Film’den ayrılarak Bahadır Özdener’le kendi yapım şirketlerini kurmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu