ManşetTelevizyon

Esra Balamir’in şarkıcı Çelik’le anısı şaşkınlık yarattı

İşte Benim Stilim Ünlüler’in bugünkü bölümüne Esra Balamir’in açıklamaları damga vurdu. Esra Balamir geçmiş dönemde yaşadıklarıyla ilgili özeleştiri yaptı ve hatasını gördüğünü anlattı. Öte yandan Balamir’in şarkıcı Çelik’le ilgili yaşadığı bir anekdot stüdyoda şaşkınlığa neden oldu.

İşte Benim Stilim’in Çarşamba günü(bugün) yayınlanan 3. bölümünde Esra Balamir stilettolardan dolayı yürümekte bir hayli zorlandı.  Esra Balamir, podyum performansından sonra Öykü Serter’in soruları üzerine ilginç açıklamalara imza attı. Özel hayatına dair açıklamalr yapan Esra Balamir, 1.5 aylık yeni bir ilişkisi olduğunu söyledi. Esra Balamir, yeni sevgilisinin kendi camiasından olmadığını söyledi.

Eskiden magazinin önünde yaşadığı için pişman olduğunu söyleyen Esra Balamir kendisini doğru ifade edemediğini, sıkılgan olduğu için farklı dallara yöneldiğini söyledi. Yeni bir albüm hazırladığını söyleyen Esra bu programın kendisini anlatmak için bir fırsat olduğunu söyledi.

Nil Karataş ise bir gün kendisinin de Öykü Serter’e dertleşmek istediğini ifade ederek  Esra Balamir’ile ilgili yorumunu ekrandan paylaştı. Esra’yı ilk gördüğünde kendisine çok kibirli geldiğini anlatan Nil, ama aslında Esra’nın böyle bir insan olmadığını söyledi. Esra Balamir’in yaptığı diğer şaşırtıcı bir itirafı ise yürümeyi bilmediğini ve son 2 senedir yürümeyi öğrendiğini söylemesi oldu.

“HATA YAPTIM”

İşte Benim Stilim’in renkli yarışmacılarından Esra Balamir, bugün ekrana gelen 3. bölümde samimi açıklamalarda bulundu. Hayatında birçok hata yaptığını ama bunlardan ders alıp gerçek Esra’yı bulduğunu söyledi. “Şirin, sevimli bir kızken, seksi bir kız olmaya çalıştım. O dönemde öyle olmak gerekiyordu. Hata yaptım” dedi.

“ÇELİK YÜZÜME BAKMADI!”

Diğer bir yarışmacı Nil Karataş’tan “Esra göründüğü gibi değil. Onu ilk gördüğümde burnu yere düşse almayacak sandım. Onu tanıyınca çok farklı olduğunu anladım” açıklaması geldi. Bunun üzerinde Esra Balamir “ Kimse bana selam vermeden vermem. Onunda bir nedeni var. Şarkıcı Çelik ile bir festivalde birlikte çalıştık. Samimi olduk. Bir zaman sonra bir yerde gördüm. “N’aber Çelik” dedim, yüzüme bakmadı. O benim için travma oldu. O nedenle kimse bana selam vermeden artık selam vermiyorum” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu