Yerli Dizi

Esra Dermancıoğlu ATV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

Yer aldığı dizilerle adından söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun yeni dizi projesi belli oldu. Fatmagül’ün Suçu Ne, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Seröe Sarayı gibi dizilerde boy gösteren Dermancıoğlu’nun son dizi projesi ATV’nin yüksek reytingli dizisi Bir Zamanlar Çukurova oldu.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 2’nci sezonunda oyuncu kadrosuna sürpriz isimleri eklemeye devam ediyor.

atv’deki ikinci yılına da zirvedeki yerini kimseye bırakmayan ve seyirciyi ekrana kilitleyen dizide, ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, ‘Behice Hekimoğlu’ karakterine hayat verecek.

‘SIRLARIN EFENDİSİ’ BEHİCE, ORTALIĞI FENA KARIŞTIRACAK

Hikayeye Doktor Müjgan’ın halası olarak dahil olacak Esra Dermancıoğlu, çıkarları için her şeyi yapabilecek, alımlı, flörtöz ve zeki Behice Hekimoğlu karakteriyle öyküye yeni bir heyecan getirecek.

Her türlü sırra fena halde meraklı olan Behice, yaşadığı bir takım olayların ardından Adana’ya yeğeninin yanına sığınıp Fekeli’nin konağına yerleşecek.

Kendisini beklemediği kadar entrika dolu bir ortamın içinde bulmasına rağmen, kısa sürede ortama uyum sağlayarak olaylara dahil olmayı başaracak!

Esra Dermancıoğlu, her perşembe atv’de milyonları ekrana kilitleyen ‘Bir Zamanlar Çukurova’da önümüzdeki bölümlerde seyirci karşısına çıkacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu