ManşetMedya

Esra Elönü Niran Ünsal’a yüklendi:”La Havle vela kuvvete!”

Şarkıcı Niran Ünsal’ın “TRT’ye hakkımı helal etmiyorum” şeklindeki çıkışının yankıları devam ediyor. Yeni Yüzyıl gazetesinden Esra Elönü’nün bugünkü yazısındaki başlıklardan biri de Niran Ünsal’ın sözkonusu açıklamasına yönelikti.

TRT’de projesinin 9 ay bekletildiğinden yakınan Ünsal’a Esra Elönü ” Sanatçılar kapanınca ne olmasını bekliyorlar?” diye sordu. Yazısında Niran Ünsal’ın açıklamalarını kıyasıya eleştiren Elönü; “Peki başımızı örtüp, iki tane mübarek slow eser seslendirdiğimizde kendimizi niye bu kurumların kraliçesi zannediyoruz. Çok saçma! Hak ancak haksız yere sakız edildiğinde haram edilir. Projem beğenilmedi hakkım haram olsun sözü nefsimizin bypasa ihtiyaç duyduğunun göstergesi.” diye yazdı.

İşte Esra elönü’nün Niran Ünsal’a yönelik eleştirel yazısı:

Niran Ünsal kapanınca kepenkler de kapanmış!

Niran Ünsal hu dönüşü yaşayan sanatçılardan biri. Samimiyetini içtenliğini sorgulayacak tek makam Allah’tır. Tesettüre girdiğini açıkladı ki girmiş hayırlı olsun. Diyecek laf yok. Bu konuda haddimin cahili değilim. Bazıları olayı açılış ve kapanış saati konuşulan alışveriş merkezi kıvamına getirdiler, bu olayda çene tesettürüne girmesi gerekenlerin kim olduğu aşikâr.

Peki soru Sanatçılar kapanınca ne olmasını bekliyorlar?

Bir düğün semazeniyle o konser senin bu festival benim diyerek girdiği şeklin tozunu sahnelerde attırmayı mı? Anlamadım… Yahu dönüşünüz Allah’a, kula değil! Ne yapalım tekerlekli türbe muamelesi mi görmek istiyorsunuz? Yeşil ışıklar ve ney sesi eşliğinde kapanış konuşmanız için kurdele mi keselim.

Hadi burayı geçelim. TRT’ye hakkını helal etmiyormuş Niran Ünsal. Niye? Projesini bekletiyorlarmış. Gerçekten komik, yahu yüzlerce proje gidiyor TRT’ye. Oldukça nesnel bir çıkarım. Proje beğenilirse kuruldan geçer beğenilmezse geçmez. Peki başımızı örtüp, iki tane mübarek slow eser seslendirdiğimizde kendimizi niye bu kurumların kraliçesi zannediyoruz. Çok saçma! Hak ancak haksız yere sakız edildiğinde haram edilir. Projem beğenilmedi hakkım haram olsun sözü nefsimizin bypasa ihtiyaç duyduğunun göstergesi.

Şuraya La Havle vela kuvvete yazıyorum bir çekici gelsin uygun bir yere çeksin. Anladınız…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu