Medya

Esra Elönü, Şahan Gökbakar’ın Sibel Ünli paylaşımına sert çıktı: “… kasandan pipetle para yudumlarken!”

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, intiharıyla Türkiye’yi üzen üniversite öğrencisi Sibel Ünli ile ilgili ilginç bir paylaşımda bulunmuş ve ““Çok üzgünüm Sibel… Seni doyuramadı, okutamadı ve yaşatamadı bu devlet.” diye yazmıştı. Şahan Gökbakar’ın bu paylaşımına Ülke TV’de Arafta Sorular programını yapan Esra Elönü’den çarpıcı bir cevap geldi.

“ŞAHANDA YUMURTA” İFADESİ DİKKAT ÇEKTİ

Şahan Gökbakar, söz konusu paylaşımında “1 lirası vardı yemek kartında, bir de bu sebepten yaşamaya değer bulmadığı bir hayatı. Yemek yemesi gerekmesin diye hayatından vazgeçti.Uzaklarda değil! İstanbul’da… Halbuki ne güzel bir havalimanı vardı, inci gibi köprüler vardı, gökdelenler yapılıyordu, belki kanal bile açılacaktı. Öyle bir ülkede yaşıyordu ki Sibel, kişi başı gelir 8 bin dolardı ama Sibel yaşamaya değer bulmadı. 1 lirası vardı çünkü yemek kartında. Pardon 1 lira 45 kuruş… Çok üzgünüm Sibel… Seni doyuramadı, okutamadı ve yaşatamadı bu devlet. Nur içinde yat. Öğrencilerinin aç, genç insanlarının bolcası işsiz ve en önemlisi birçoğunun da umutsuz olduğu bir ülke olduk… Her şeyi bırakıp bunlarla uğraşmak lazım… Bu ülkenin önce çocuklarının karnını doyurması lazım… Çünkü hepsinin yaşamaya değer hayatları var.” diye yazmıştı.

“SEN KENDİ KASANDAN PİPETLE PARA YUDUMLARKEN!”

Esra Elönü, bu paylaşım dolayısıyla ünlü komedyene ilginç sözlerle yüklendi. Elönü, Twitter hesabından Şahan Gökbakar için şu ifadeleri kullandı:

“Sibel’in ailesi bu gerzek açıklamarınızdan rahatsız olduğunu dile getirdi sayın şahanda yumurta. Sen kendi kasandan pipetle para yudumlarken , Diyarbakır’da dağa kaçırılan sibeller nasıl görmezden gelinir filmini çekiyordun . Konforlu acılar arayışınız gişenize dolansın .”

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu