Medya

Esra Elönü tesettür pozları için Niran Ünsal’a fena yüklendi

Şarkıcı Niran Ünsal’ın Aysha dergisi için verdiği pozlar ve de açıklamalarının yankıları devam ediyor. Haber7.com’un yazarı Esra Ölünü, Niran Ünsal’ın pozları için ilginç bir yazı kaleme aldı. Yazsında Ünsal’ı eleştiren Elönü, ” Kimse benden bu fast-food kapanışa alkış beklemesin diye yazdı.

Muhafazakar kadın dergilerine de yüklenen Esra Elönü “Bu muhafazakar kadın dergilerinin ünlü mamülleri, şekilden şekile sokma ve birinci sınıf oyun hamuruna basma enerjisine hayran olmak üzereyim.(!) Kendi açıklarını bir ünlünün kafasıyla kapatma hevesi de plastik kokuyor.” eleştirisinde bulundu.

İşte Elönü’nün o yazısı:

 

Beyin tadilatı nedeniyle KAPATIYORUZ.
Sen kafayı yiyince ben kafasızlığına doyuyorum evlat iyice sıyır. Tebessüm Allah’ın kanatsız arısıdır hangi trajediden bal aldığını anlayamazsın. Ve saçmalamak nasıl bir kafaya sahip olduğunun derin dekoltesi. Şeytan bize ön yargılarımızı sevdirdi. Şeytan hepimizin iyiliğini hackledi. Evett artistik aforizmalarla klavye tuşlarını ısındırdıktan sonra cayır cayır ana konuya gelebiliriz.

Bu muhafazakar kadın dergilerinin ünlü mamülleri, şekilden şekile sokma ve birinci sınıf oyun hamuruna basma enerjisine hayran olmak üzereyim.(!) Kendi açıklarını bir ünlünün kafasıyla kapatma hevesi de plastik kokuyor. Niran Ünsal kapanmamış bence, bir günlüğüne kepenk indirmiş. Niran Ünsal kim? Ünlü mamül. Kapanış konuşması şöyle “ Soyunsaydım alkış alırdım” . Bir dergiye bir günlük soyunmakla bir dergiye bir günlük kapanmak arasında hiçbir fark yok! Kapitalizmin takkelisi olmaz ama ben böylesine nitelikli saçmalamaya takke çıkarıyorum bravo.
Anlayacağınız pembe dalton cüzdanlarını sömürmedikçe nalları dikeceğini zanneden kadın dergileri, şalları bir günlüğüne kafaya dikme taarruzuna geçti. Niran Ünsal o dergilerden bir tanesine bir günlüğüne kapandı ya da kafaya reklam aldı diyelim.

İşin hidayete erişim kısmını engelleyecek, buradan samimiyetsizlik tartacak hadde sahip değilim lakin durum kız tavlamak için sinema salonu kapatan ergen kurnazlığını aratmıyor. Farksız. Ne yaparsan yap, kafayı deklanşöre doğru bir sıkımlık kapayınca Allah’a poz kesen dergilerin malzemesi oluyorsun.
Ben anlamadım, başörtüsüne kafayı daldırıp çıkarmanın neresi alkışlanacak bir durum ki soyunsaydım alkış alırdım diyorsun. Sömürüyü mü alkışlayalım, kapak örtülüsü olmak için iki saatliğine örtüye dolanmayı mı ? Devreleri yaktık belli olmasın diye örtüye kafa attık hoş sohbet iki röportaj alkışlayın. Bu mudur?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu