Medya

Esra Elönü’den Ekrem İmamoğlu’nu öven Nagehan Alçı’ya sert tepki

Habertürk yazarı Nagehan Alçı Ekrem İmamoğlu'nu övmesine iktidar medyasından tepkiler geliyor. Esra Elönü de Alçı'ya yüklendi.

Katıldığı bir televizyon programında daha önce ‘niteliksiz’ diyerek eleştirdiği Ekrem İmamoğlu’na daha sonra övgüler düzen Habertürk yazarı Nagehan Alçı hükümete yakın olan medyadaki bazı yazarlardan tepki aldı. İmamoğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a rakip olacağını söyleyen Nagehan Alçı’ya en sert tepki ise Haber7 yazarı Esra Elönü’den geldi.

Nagehan Alçı ”Ekrem İmamoğlu’nun dün geceden başlayarak performansının çok başarılı olduğunu düşünüyorum. İstanbul’daki sürecin çok uzamaması gerektiğini düşünüyorum. Ekrem İmamoğlu’nun da yeni bir siyasi lider olarak başarılı bir siyasetçi profili olarak ortaya çıkmıştır. Sonuç ne olursa olsun İmamoğlu kazanan olarak ortaya çıkıyor.” şeklindeki açıklamasına Esra Elönü cevap mahiyetinde bir paylaşım yaptı.

Elönü paylaşımında “Tek tek ördüğümüz o onurlu duvarları böyle Alçıyla sıvarsan Bedir cephesini beklemeden sıvışırlar!! O kırıklar nerede o kırıklar alçıda mı?” diyerek Alçı’ya ağır ifadelerle yüklendi.

İşte o paylaşım:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu