MagazinTelevizyon

Esra Erol’un programı bugün neden yok?

Bugün televizyonlarını açanlar ekranda Esra Erol’un izdivaç programı Esra Erol’da’yı göremeyince şaşırdı. Ünlü sunucu yayının iptal etmişti. Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısı sonrasında Esra Erol da bugünkü yayınını iptal ederek Şehitler Tepesi’ne gitti.

Beşiktaş’daki terör saldırısı nedeniyle  Atv’de kanalında yayınlanan “Esra Erol”da programını iptal ettiğini belirten Esra Erol olay birçok ünlü ile birlikte Şehitler Tepesi’ne giderek terör şehitlerini andı.

Esra Erol, “Duygularımızı yaptığımız programlarda dile getiriyoruz. Yayını iptal ettik. Evde olmak yerine ben buraya gelmeyi tercih ettim. Birlik ve bütünlük mesajını vermek ve emniyet mensuplarına başsağlığı dileğinde bulunmak için buradayım” diyerek acısını paylaştı.

PROGRAMI İPTAL EDİP OLAY YERİNE GELDİ
Terör saldırısı nedeniyle televizyon programını iptal ettiğini söyleyen yapımcı ve sunucu Esra Erol “Duygularımızı yaptığımız programlarda dile getiriyoruz. Yayını iptal ettik. Evde olmak yerine ben buraya gelmeyi tercih ettim. Birlik ve bütünlük mesajını vermek ve emniyet mensuplarına başsağlığı dileğinde bulunmak için buradayım” diye konuştu.

TARAFTAR GRUPLARI DA HAREKETE GEÇTİ
Çevredeki otellerin çalışanları, birçok dernek ve sivil toplum örgütü üyeleri de birbirlerinin ardına Şehitleri Tepesine gelip çiçek bırakıyor. Beşiktaş Belediyesi tarafından patlamanın olduğu yere konulan pano trafiği engellediği gerekçesiyle kaldırıldı. Pano önüne bırakılan çiçekler de kaldırıma taşındı. Akşam saatlerinde taraftar gruplarının bir arada terörü protesto yürüyüşü yapması bekleniyor.

İlber Ortaylı da Şehitler Tepesi’nde… 

Ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı bugün patlamanın olduğu noktaya taksiyle geldi ve şehitler için Fatiha okudu. Ortaylı, “Hepimizin başı sağolsun. Genç insanlarımız gitti. İnşallah son olur” dedi.

 

Başa dön tuşu