Televizyon

Tülin mi Caner mi? Esra Erol ve Seda Sayan arasında İzdivaç Oyunları- Aşk savaşları başladı

Hangisi önce evlenecek? Tülin Koca mı, Caner Toygar mı? Kim evlendirecek Seda Sayan mı, Esra Erol mu? Seda Sayan ile Esra Erol arasında Caner-Tülin izdivaç savaşı başladı!

Bir döneme damgasını vuran ekran aşıkları Caner Toygar ile Tülin Koca aşkı yine gündeme geldi. İzdivaç programları geçtiğimiz dönem yaşadıkları çekişmelerin ardından yeni dönemde reytingler için bambaşka çareler arama yoluna gitti. İlk hamle Esra Erol’dan geldi. Programına müzmin damat adayı Caner Toygar’ı dahil eden ve yıllardır evlenmeyen Caner’i evlendirmeyi kafasına koyan Erol’a nispet ise rakip programcı Seda Sayan ve Uğur Arslan’dan geldi. Caner’in eski aşkı Tülin Koca programa davet etti ve izdivaç savaşları yeni döneme hızlı bir girişle başlamıştı.

Yeni dönemde Esra Erol’da programında Caner Toygar’ın gelin arayacağı haberi ekranlara ve magazin basınına bomba gibi düşmüştü. Herkes Caner’i çok özlemişti ağzından çıkacak her sözü adeta yutarcasına dinliyordu. Karşı atak gecikmeden geldi. Seda Sayan da Caner ile adı özdeşleşen eski gelin adayı, yeni aşklara gebe Tülin Koca’yı programına transfer etti. 2 Eylül günü bir kanalda Caner, diğer kanalda Tülin aynı anda ekranlarda eş arayışısına başladı. İzdivaç Savaşları, aşk oyunları perdesi açıldı.

Tülin- Caner isimleri her zaman reyting!

Yaklaşık onüç yıl önce Benimle Evlenir misin? isimli programla Türkiye’nin gözdesi olan medya ünlüleri gelin damat adayı Tülin-Caner yine fenomen olmayı başardı!

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da da Caner; Show TV’de yayınlanan Evleneceksen Gel’de Tülin bu kez dünya evine girmek için Esra Erol ve Seda Sayan’dan yardım istiyor.

 

Hangisinin daha önce eşini bulacağı, Caner ve Tülin’in gelen adaylara nasıl davranacağı, yeni aşkların yaşanıp yaşanmayacağı özellikle izdivaç programları tutkunları için merak konusu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu