MagazinSosyal MedyaTelevizyon

Esra Erol’da da evlenen Caner Toygar’dan ölüm mesajı

Ekranda onu hep evlendirme programları ile tanıdık. Son olarak da geçtiğimiz sezon başında ATV’de yayınlanan izdivaç programı Esra Erol’dada Berke Kentli adlı gelin adayı ile canlı yayında evlenen ve evlenmesi büyük bir olay Caner Toygar dün Instagramdan yayınladığı ölüm mesajı ile ne demek istedi. Caner Toygar neden terk edildi?

Berke Kentli’nin evi terk etmesi ile büyük bir psikolojik çöküş yaşadığı söylenen Caner Toygar son paylaşımı ile yürekleri ağza getirdi. Geçtiğimiz hafta yine Instagram’dan eşini sevdiğini ve barışacaklarını açıklayan Caner dün yayınladığı ölüm mesajı ile yaşadığı hayal kırıklığını da gözler önüne serdi. Caner, uzun süre paylaşım yapmayacağını paylaştığı düğün fotoğraflarının altına düştüğü o notla şöyle açıkladı:

“Belki bu gece ölürüm”

“Uzun bir süre paylaşım yapmayacağım herkes hakkını helal etsin. Her gelen geçen yeniden boğuyor beni. Belki gece ölürüm, farkında değilim. Sen gidince yaşamak fazla tehlikeli. Geçer ve unuturum öyle mi? Buraya kadar öyle mi, Akşamın son vapuruyla çekip giderken ellerimden, Anılarımdan düşeceğim seni öyle mi, Bu ne ucuz bir hoşça kal senin ki, Böyle bırakmak ne kolay öyle mi, Dalgalara şarkımızı, Yarın yok artık ben de yokum öyle mi?”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı