Televizyon

Esra Erol’da evlilik teklifi alan Pamuk canlı yayında düşüp bayıldı!

1,5 hafta önce ilk kez Esra Erol’da tanışan Pamuk ve Anıl bugün canlı yayında evlenmeye karar verdiklerini açıkladılar. Damat adayı Anıl’ın set ekibi ile birlikte gelin adayına sürpriz yapacağını son anda öğrenen Pamuk, canlı yayında düşüp bayıldı. Aldığı evlilik teklifinin heyecanına dayanamayan gelin adayı Pamuk canlı yayında herkesin gözü önünde yere yığıldı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Heyecandan tir tir titreyen Pamuk, evlilik teklifi daha edilmeden “Esra abla düşüp bayılabilirim.” diyerek Esra Erol’u uyardı. Ambulans ve sağlık ekiplerinin hazır olduğunu öğrendikten sonra rahatlayan Pamuk, damat adayının karşısında “Benimle Evlenir misin?” sorusunu alır almaz düştü bayıldı.

Esra Erol’un ömründen ömür gitti!

Canlı yayında Pamuk düşünce anında bant yayın girdi. Esra Erol tekrar yayına dönüşte Pamuk’a “Ben ömrü hayatımda böyle bir şey görmedim. Lütfen ayaağa kalkma otur oturduğun yerde…” diyerek uyardı.

Bir türlü Pamuk’un heyecanı dinmeyince evlilik teklifi Pazartesi gününe kaldı. Pamuk evlenme teklifine ne cevap vereceğini iki gün boyunca düşünmek zorunda. Pamuk Pazartesi günü heyecanını yenebilecek mi? Bu soruların cevabı ancak Pazartesi günü öğrenilecek…

İşte Esra Erol’da gelin adayının bayılma anları:

https://www.youtube.com/watch?v=Nu-8jdyjCjo#t=5m50s

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu