Televizyon

Esra Erol’da Türkiye’nin tepkisini çeken olayın kahramanı Cengiz Koraltan darp edildi

Esra Erol’un sunduğu programda yaşanan skandalda Cengiz Koraltan, komşusunun çocuğunun babası çıkmıştı. Türkiye’nin konuştuğu ve büyük tepkiler alan olayın kahramanlarından Cengiz Koraltan, Aydın Nazilli’de darp edildi.

Esra Erol’un programındaki skandal Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşmüştü. 6 aylık bebeğin, eşiyle resmi nikahlı olan babadan değil, komşudan olduğu ortaya çıkmıştı. DNA sonuçlarından sonra eşini aldatan anne “Allahıma çok şükür, biliyordum zaten” diyerek tepki çekmişti.

28 yaş küçük evli komşusundan çocuğu olduğu ortaya çıkan Cengiz Koraltan, Aydın’ın Nazilli ilçesinde saldırıya uğradı.Olay, Aydın’ın Nazilli ilçesine bağlı Sümer Mahallesi’nde meydana geldi.

Bölgede ev kiralamak isteyen Cengiz Koraltan, henüz kimliği tespit edilemeyen bir grubun saldırısına uğradı.

Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri olay yerindeki ilk müdahalelerinden sonra Koraltan’ı Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

Koraltan’ın darp anları kameraya alınarak sosyal medyadan paylaşıldı.

Cengiz Koraltan saldırıya uğradıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Yarı baygın olarak hastaneye kaldırılan Koraltan’ın burnunda kırıklar olduğu belirtilirken, kendisini döven kişilerden şikayetçi olduğu bildirildi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu