Televizyon

Esra Erol’da yaşanan canlı yayında gözaltı izlenme rekoruna gidiyor

Hafta içi her gün atv ekranında yer alan Esra Erol’da programında geçtiğimiz günlerde İstanbul asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı gasp büro amirliğinden gelen ekipler, canlı yayında Mehmet Ali Akkaya’yı gözaltına aldılar. Yaşanan olay karşısında izleyiciler büyük bir şok yaşadı. Canlı yayındaki gözaltı şoku Youtube’da izlenme rekoru kırarak yaklaşık 2 Milyon izlenme sayısına ulaştı.

Youtube Trend listesinde uzun süre kalan video ile Esra Erol dünya gündeminde yer aldı.

Mehmet Ali Akkaya Esra Erol’da canlı yayında önce gözaltına alındı daha sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Videonun içeriği; 3 ay önce ortalıktan kaybolan Gamze’nin, teyzesinin resmi nikahlı eşi olan Mehmet Ali Akkaya’nın aşk mesajları yazarak küçük kızı kandırdığı, ikamet ettiği Gaziantep’e çağırdığı zorla alıkoyarak cinsel istismarda bulunduğu, uyuşturucuya alıştırarak fuhuşa sürüklediği iddiası gündeme oturdu.

Bu iddiaların ardından, Esra Erol küçük Gamze’ye Gaziantep’te ulaştı. Enişte, Mehmet Ali Akkaya’nın Gamze’yi 2 ay evinde alıkoyarak ayaklarını ve ellerini bağlayıp kendisiyle zorla cinsel münasebete girdiğini, şiddet gördüğünü Mehmet Ali Akkaya tarafından uyuşturucuya alıştırıldığını ve bunun ardından başka erkeklere uyuşturucu karşılığında verildiğini ifade etti. Tüm iddiaları canlı yayında reddeden Mehmet Ali Akkaya, Gaziantep savcılığından gözaltı kararının ardından, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu