Televizyon

Esra Erol’un zorlu sunuculuk macerası 3 Adam’a damga vurdu

TV8’de yayınlanan 3 Adam’ın 28 Mayıs Cumartesi gecesi program konuklarından biri de ünlü sunucu Esra Erol’du. Esra sunuculuk kariyerinin nasıl başladığına ilişkin geçmişte verdiği mücadeleyi anlattı.

Televizyonda olmayı ve programcı olmayı çok istediğini anlatan başarılı sunucu Esra Erol bugünlere kolay gelmediğini zamanında televizyon kariyeri yapmak için çok uğraştığını anlattı.

ESRA EROL’UN ZOR GERÇEKLEŞEN SUNUCULUK MACERASI

Yaptığı iş görüşmelerinin iyi geçtiğini görüşmelerde kendisini iyi ifade ettiğine inandığını ifade eden Esra Erol ama beklediği telefonun bir türlü gelmediğinden yakındı. Televizyonda olmak için neden sonuç alamadığını çok düşündüğünü söyleyen Erol, o yıllarda iş görüşmelerinin olumsuz sonuçlanmasında kıyafetinin mi yoksa tarzının mı eksik olduğunu bir türlü anlayamadığını itiraf etti.

“SENİN DE FOTOĞRAFINI GÖREBİLSEK KEŞKE”

Annesiyle birlikte TV’de sunuculuk kariyerine başlamadan bir hafta öncesinde yaşadığı anısını anlatan Esra Erol, Flash TV’ye sunuculuk için başvuru yaptıktan sonra annesinin kanala ait bilboardlarda “senin de fotoğrafını görsek keşke” dediğini aktaran Esra Erol, bu olaydan tam bir hafta sonra Flash TV’den kendisine sunuculuk teklifi geldiğini hatırlattı.

TV kariyerinin başında Doğan Grubu’na bağlı yerel kanallarda sunuculuk yaparak mesleğe başladığını anlatan Esra Erol, ilk evlilik programını Flash TV’de başladığını sonrasında programının tutulmasıyla bu günlere geldiğini söyledi.

Esra Erol’un geçmişten bugüne programında yaşanan ilginç olayların da konuşulduğu program oldukça renkli geçti.

İBRAHİM BÜYÜKAK SOSYAL MEDYADAN YAPILAN HAKARETLERDEN DERTLİ

3 Adam’ın kahkaha makinası İbrahim Büyükak’ın gündeminde ise sosyal medyada yaşananlar vardı. Özellikle Snapchat’te yaşananlarla ilgili yaşadığı komik olaylara değinen İbrahim Büyükak sosyal medyadan kendisine yapılan hakaret ve küfürlerden bazen etkilendiğini anlattı.

Fiziksel görüntüsünün bazen konu edildiğini ifade eden Büyükak, “yapılacak birşey yok mal bu. Yeniden doğum farklı bir görüntüyle dünyaya gelmek mümkün olmadığına göre!” şeklinde tepkisini dile getirdi.

3 Adam’ın 2014’te Esra Erol’un izdivaç programıyla ilgili yaptıkları skeç oldukça ilgi görmüştü.

İşte, 3 Adam farkıyla Esra Erol’un izdivaç programında yaşananlar:

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı