Televizyon

Esra Erol’un “yoruldum ve bıktım” itirafı ne anlama geliyor?

Diyanet’in cuma hutbesinde evlilik programlarına yer vermesi, izdivaçla ünlenen Esra Erol’u sonunda isyan ettirdi. Esra Erol’un paylaşımı evlilik programları noktasında bir anlamda özeleştiri anlamına da geliyordu. İçinde evlilik olmayan evlilik programları ünlü sunucuyu pes etme noktasına getirdi.

Sosyal medyada konuyla ilgili yaptığı çarğpıcı paylaşımla dikkatleri çeken Esra Erol, ‘Yoruldum ve bıktım” itirafıyla gündemde. Esra Erol, düşüncelerini Twitter sayfasında şöyle dile getirdi:

“Programların Meclis komisyonunda ve cuma hutbesinde konuşuluyor olması 2 yıllık çığlığımın farkına varılması demek… Artık pes etmiştim. bu haberlerle anılıyor olmak ağrıma gidiyor! 2007 yılından beri yaptığım yayının geldiği nokta. Yoruldum ve bıktım! Evliliklerin olmadığı evlilik programları…”

Esra Erol’un bu açıklamasından Erol’un diğer evlilik programlarına mı eleştiri getirdiği yoksa evlilik programlarından  sıkılıp yeni sezonda başka bir konseptle mi yoluna devam edeceği kesin olarak anlaşılamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu