Medya

Ethem Sancak görevden almalarla ilgili ne dedi?

Ethem Sancak, Akşam, Star ve 24’teki görevden alma kararıyla ilgili konuştu. Sancak yaşanan durumun iş felsefesi ile ilgili olduğunu söyledi.

Görevden almalarla ilgili gündeme gelen iddialara cevap veren Ethem Sancak, şunları söyledi:

“Görevden alınan gazetecilerle ilgili tüm para-pul iddiaları yalandır. 3 arkadaşa da teşekkür ettim ayrılırken ben benden çalan adama teşekkür etmem, gırtlağına sarılırım. Ayrıldığımız arkadaşlarımızın onurlarına, şereflerine kimse laf söyleyemez. Bizim kararımız tamamen iş felsefemizle alakalı. Grubun büyümesi ve daha yukarı çıkmak adına yönetim zihniyetinde değişiklik gerektiğine inandığım için bu kararı verdim.”

ELİF ÇAKIR DA VEDA ETTİ

Star ve Akşam gazetelerinde yaşanan görevden almaları sonrasında bir veda haberi de Star yazarı Elif Çakır’dan geldi.

Elif Çakır, Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan’ın görevden alınmaları sonrası Twitter’da ‘bir süre izne ayrıldığını’ yazdı. Ardından bu tweet’ni silen Elif Çakır kendisinin de işine son verildiğini ancak üslubun bu olmaması gerektiğini belirten tweetler attı. Çakır’ görevden alınan gazeteciler için de ‘abim’ dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu