ManşetYerli Dizi

Eve Dönüş dizisinin yayın tarihi belli oldu

ATV’nin yeni dizisi “Eve Dönüş” dizisinin yayın tarihi belli oldu. Eve Dönüş, ilk bölümüyle 7 Ekim Çarşamba günü ekranlarında olacak.

Eve Dönüş’te başarılı oyuncu Cansel Elçin “Yusuf” karakterini; dizinin diğer başrol oyuncularından Dilşad Çelebi ise, “Leyla” rolünü canlandıracak.

Eve Dönüş’ün oyuncu kadrosundaki diğer oyuncular ise şunlar:  Tardu Flordun, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Murat Atik, Ümit Olcay, Merve Oflaz, Zeynep Özder, Gülden Dudarık, Leya Kırşan ve Edip Saner.

Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı Eve Dönüş’ün yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı üstleniyor.

EVE DÖNÜŞ’ÜN GENEL HİKAYESİ

Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf’u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!
Eve Dönüş, 7 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’de ilk bölümüyle ATV ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu