Televizyon

Evim Şahane 4.sezona Soma’da başlıyor

Kanal D’nin ilgiyle izlenen ve 500’den fazla ev yenileyen programı Evim Şahane  1 Eylül’de başlayacak olan yeni bölümlerine Soma’dan başlıyor.Kanal D’de yayınlanan ve bugüne kadar yapılmış en büyük dekorasyon programı projesi olan Evim Şahane 4. Sezona 1 Eylül’de başlıyor. 3 sezon olduğu gibi bu sezonda da hafta içi her gün izleyicisiyle buluşacak sevilen dekorasyon programı 15:00’te ekrana gelecek.

Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam!

Yayına girdiği tarihten bu yana sosyal sorumluluğunu da gözardı etmeyen Evim Şahane bu kez de yine tüm Türkiye’nin yüzünü güldürecek bölümlere imza atıyor. 13 Mayıs’ta Soma’da meydana gelen faciada şehit düşen Turgut Yılmaz ile aynı madenden sağ çıkmayı başaran Cafer ve Cumhur kardeşlerin yarım kalan evlerini yenileyen Evim Şahane yine çok konuşulacak bölümlere de imza atmaya hazırlanıyor.

Evim Şahane Ekibi Anadolu yollarında!

Kanal D’nin başarılı ekibi bu özel bölümlerin yanı sıra bu sezon İstanbul dışındaki izleyicilerini de sevindirecek. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Evim Şahane programı, Iğdır’dan Edirne’ye kadar tüm Anadolu topraklarını arşınlayıp izleyenlerine yepyeni ve sıcak mekanlar hediye etme amacında…

Evim Şahane ile ilgili daha geniş bilgi için Kanal D’nin resmi web sitesindeki   www.kanald.com.tr/EvimSahane  adresi ziyaret edilebiliyor…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu