Magazin

Evine baskın yapılan Rubato’nun solisti Özer Arkun gözaltına alındı

Ünlü müzik gurubuRubato grubunun solisti Özer Arkun’un evine uyuşturucu operasyonu düzenlendiği öğrenildi. Adresinde bir miktar narkotik madde bulunduğu belirtilen ve gözaltına alınan isme ‘Uyuşturucu ticareti ve kullanmak’ suçlamasıyla işlem yapıldığı haber veriliyor.

Sözcü’nün haberine göre evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet uyguladığı, cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle hakkında 19 yıldan 40 yıl 6 ceza istemiyle dava açılan Rubato solisti Özer Arkun bu sefer de uyuşturucu ile gündeme geldi.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Arkun’un Üsküdar’daki evine baskın düzenlendi.

EVİNDE ESRAR BULUNDU

Evde yapılan aramada 1 gram esrar bulundu. Narkotik ekiplerince, hakkında “uyuşturucu ticareti ve kullanmak” suçlamasıyla işlem yapılan Arkun, Üsküdar’da karakola götürüldü.

İfadesi alınan Özer Arkun, emniyetteki işlemlerinin ardından, dava tarihinde asliyeye gitme şartıyla serbest bırakıldı.

Özer Arkun hakkında kız arkadaşının şikayeti üzerine açılan davada, “nitelikli kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “silahla kasten yaralama”, “tehdit”, “şantaj”, “hakaret”, “nitelikli yağma” ve “basit cinsel saldırı” suçlarından 19 yıl 3 aydan 40 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edilmişti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu