Medyabey TVTelevizyon

Evleneceksen Gel’de stüdyo karıştı(Video)

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği, ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla hazırlanan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün Show TV’de ekrana gelmeye devam ediyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için bugün yine Show TV’de buluştu.

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer aldığı programda evliliğe giden ilk adımlar atılıyor ve adayların doğru kararları alabilmesi için her adım inceleniyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel’de bugün, ortalık karıştı.

MUSTAFA, ÖZLEM VE ANNESİ ARASINDA KALDI !

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın  mutluluk dağıtmak için buluştuğu program Evleneceksen Gel’de bugün gergin ve bir o kadar da duygusal dakikalar yaşandı. Adaylardan Mustafa; “Bir an önce evlenmem lazım.” Dedi. Özlem O’na talip oldu. Mustafa’nın annesi ise, bu duruma “İmkansız” dedi.

Özlem’i tanımak istediğini söyleyen Mustafa, Özlem ve “Bu iş imkansız” diyen annesi arasında kalınca stüdyoda ortalık fena karıştı. Mustafa, Özlem ile çay içmek istediğini söylemesi üzerine, annesi stüdyoyu terk etti. Gözyaşları içinde kalan annesine sarılan Mustafa, sonunda annesini ikna ederek Özlem ile çay içmeye gitti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu