Televizyon

Evleneceksen Gel’in son transferi Kaynana Semra!

Yıllar önce Show TV’de yayınlanan ‘Gelinim Olur musun?’ adlı evlilik yarışmasında fenomen haline gelen Semra Kaynana(Yücel), Seda Sayan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programında boy gösterdi. Bir süredir evlilik programları eski yarışmalarda ünlenen gelin ve damat adaylarını programlarına transfer ediyordu. Bu kez ünlü bir kaynana izdivaç programında ekrana gelecek.

SEDA SAYAN’IN SEMRA KAYNANA SÜRPRİZİ

Bir zamanlar adından sıkça söz ettiren ve gelin adayı Sinem Umaş’la polemikleri nedeniyle ünlü olan  ‘Kaynana Semra’ uzun süre sonra ekranlarda boy gösterdi.

‘Evleneceksen Gel’ programına konuk olan Semra Yücel, “Siz çağırınca gelmemem mümkün değil, programı seyrediyorum biraz daha mantıklı olmalarını öneriyorum boş yere buraya gelmem. Valla ben damadımla, evlatlarımla anlaştığımdan daha iyi anlaşıyorum, dilerim gelinimle de öyle olur” diye konuştu.

SEMRA KAYNANA REYTİNGLERİ ETKİLEYECEK Mİ?

Programın sunucusu Seda Sayan ise “Zahide Yetiş’in programına gelmiş, Zahide’ciğimin konuğunu çaldım, buradaki havayı görsün istedim.” ifadelerini kullanmıştı.

Semra Yücel, bugünkü Evleneceksen Gel izdivaç programına katıldı. Kaynana Semra’nın Evleneceksen Gel’de sık sık ekrana gelmesi bekleniyor.

Semra Yücel’in izdivaç programları arasında kıyasıya yaşanan reyting rekabetini ne denli etkileyebileceği merak ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu