Magazin

Evlenmek üzere olan Özcan Deniz’in eski sevgilisinden beklenmeyen hamle

Evlenmek üzere olan ünlü oyuncu Özcan Deniz7in eski sevgilisi Buse Narcı’dan beklenmedik hamle geldi… 3 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile dünyaevine girmeye hazırlanan Özcan Deniz’in eski sevgilisi Instagram’dan paylaştığı fotoğraflarla gündeme geldi.

5 yıllık aşkın izleri nasıl silindi?

Yaklaşık 5 yıllık ilişki ardından ayrılan Özcan Deniz ve Buse Narcı ilişkisinin en çok konuşulan konularından biri de Buse Narcı’nın ensesine yaptırdığı “Özcan” yazılı dövmeydi. Ünlü şarkıcıdan ayrıldıktan sonra boynunun arkasındaki o dövmenin Özcan Deniz’e değil aynı adı taşıyan merhum babasına ithafen yaptırdığını söyleyen Narcı, o dövmeyi sildirdi ve yerine bir melek figürü yaptırarak eski aşkların izini kapattı.

Kendisi de oyuncu olan Buse Narcı boynundaki yeni melek dövmesini de Instagram hesabından paylaştı. Oyuncunun bu hamlesi hem şaşırttı hem de “Buse, geçmişe sünger çekti” yorumlarını beraberinde getirtti.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı