Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey’in kadrosuna yeni oyuncular katıldı

FOX’un salı akşamları izleyiciyle buluşan iddialı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’in kadrosuna iki flaş oyuncu katıldı.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’nun uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un sevilen dizisi “Evlilik Hakkında Her Şey”in oyuncu kadrosuna iki yeni isim katıldı.

Her salı yeni bölümüyle heyecanı katlayan diziye Sinem Uslu ve Engin Hepileri dahil oldu.

Sinem Uslu ünlü bir şarkıcı olan Melisa’ya hayat verirken, Engin Hepileri Melisa’nın eşi ve aynı zamanda menajeri Koray rolüyle izleyiciyle buluşacak.

Dizide Azra (Gökçe Bahadır) oğlu Eren’in okul gösterisinde ünlü şarkıcı Melisa Tercan ile karşılaşır fakat yeni müvekkiliyle tanıştığından habersizdir…

“Evlilik Hakkında Her Şey”in kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu