Televizyon

Evlilik programında gerginlik!.. Naz ve Baha’dan ard arda bomba açıklamalar

Zuhal Topalla evlilik programının son günlerde en çok tartışılan iki ismi Naz ve Baha ile ilgili ardı ardına açıklamalar gelmeye devam ediyor. Hafta içi her gün Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la” isimli izdivç programının son bölümüne Ali’nin, Naz’la ilgili kararı ve Naz’ın, Baha ile ilgili açıklamaları damgasını vururken, Baha’nın Naz’ı yumrukladığı görüntüler de sosyal medyada hızla yayıldı…

Herkes Ali ve Naz çiftinin hafta sonu neler yaşadığını merak ederken, stüdyoya gergin bir şekilde gelen ikiliden bomba bir açıklama geldi. Ali, Naz’a karşı güven problemi yaşadığını, yıprandığını söyleyip; “Kendimi iyi hissetmiyorum. Dışarı çıkmak istiyorum” diyerek, stüdyodan ayrıldı. Naz ise; “Ali ile yollarını ayırıp, locaya oturmak istediğini” söyledi.

Naz’dan Baha ile İlgili Açıklama!

Tekrar locaya oturan Naz, bir süre sonra Baha ile ilgili bir açıklama yaptı. Naz; “Baha ile kesinlikle birlikte değilim. Ali ile ayrılığımızın bununla bir alakası yok. Baha’nın ‘Hala Naz ile birlikteyiz’ iddiası doğru değil.” dedi. Locada kendi rızasıyla oturduğunu belirten Naz, “Baha’nın iddiaları yalandır. Kimse beni burada zorla tutamaz. Kendi rızamla buradayım, gitmek istesem giderim.” dedi.

Naz’ın Baha ile ilgili açıklaması!

Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında Baha’nın sosyal medyadan yaptığı açıklamalara Naz’da canlı yayından cevap vermişti. Canlı yayında hakkındaki iddialara cevap veren Naz, geçmişte birlikte olduğu hiç kimseyle görüşmediğini, Baha’nın hakkında konuştuklarının gerçek olmadığını ve Ali ile birlikte mutlu olduğu açıklamıştı.

Naz’ın yaptığı açıklamaların ardından sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden Baha’nın, Naz’ı yumrukladığı görüntüler ortaya çıktı. Baha’nın bu görüntülerine en çok “Baha’nın Mumu Yatsıya Kadar Yandı” yorumu yapıldı.

 

Başa dön tuşu