Televizyon

Evlilik programındaki gelin adayının yalanı pahalıya mal oldu!

Evlilik programları arasındaki rekabette centilmenlik anlaşması yapan Esra Erol, Zuhal Olcay, Seda Sayan programlarında karar gereği daha önce başka bir kanalda yer alan gelin ya da damat adayının alınmayacağı duyurulmuştu. Ancak Esra Erol’da önceki gün öyle bir durum yaşandı ki, eş adaylarının artık attıkları her adıma çok dikkat etmesi gerektiğinin de altı çizildi…

Gelin Adayı Seren’in yalanı ortaya çıkınca!..

ATV’nin izdivaç programı olan “Esra Erol’da” programına katılan Seren isimli gelin adayı kendisine sorulan “Daha önce başka bir programa çıktınız mı?” sorusuna hayır demiş ve damat adaylarından Mustafa’ya talip olarak programa katılmıştı.

Ancak daha sonra Zuhal Topal’la izdivaç programına daha önce çıktığı anlaşılan gelin adayı canlı yayında zor anlar yaşadı. Tam da talibi Mustafa ile görüşme sırasındayken sunucu Esar Erol’un “Herkes kurallara uymak zorunda” diyerek yalanını yüzüne vurması üzerine gözyaşlarına boğuldu.

https://www.youtube.com/watch?v=OeOF782fDyk

Damat adayı Mustafa ise “Yalana hiçbir şekilde tahammülüm yok. Hayal kırıklığı yaşadım” diyerek, gelin adayının tanışma isteğini bile kabul etmeyince Seren gözyaşlarına boğularak stüdyoyu terk etti.

Başa dön tuşu