Televizyon

Evlilik programları kaldırılıyor mu?..Esra Erol cevapladı

Atv’de evlilik programı yapa Esra Erol bugünkü programında son günlerde evlilik programları yayından kaldırılıyor haberleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

Bugüngü Esra Erol’da adlı programında evilik programlarının geleceğine ilişkin açıklama yapan Esra Erol, şu açıklamaları yaptı:

“EVLİLİK PROGRAMLARI KALDIRILMIYOR”

“Son zamanlarda her yerde evlilik programları kaldırılıyor diye söylenmeye başlandı. Hayır. Evlilik programları kaldırılmıyor. Rtük, tüm evlilik programları yapan yapımcıları toplantıya aldı. Bu toplantıda elini masaya vurmadı. Tam tersi ortak fikir birliğince, yapılan evlilik programlarına bir nevi aslında usulüne uygun değilse çeki düzen vermekti amaç. Bir takım sunumlar yapıldı. Neler olmalı, neler olmamalı diye konuşuldu. Ben kendi ekibim ve programım adına gurur duydum. hamileydim, burada damat adayları bir konudan dolayı kavga etmişti. Sadece o konuyla alakalı bir sunum yapıldı.

“9 YILDIR BU İŞTEN EKMEK YİYORUM”

10 yıldır bu ekrandayım ve 10 yıldır sizlerin karşısındayım. Her gelen konuğuma karşı kelimelerimi özenle seçmeye çalışıyorum. Hatta yıllar geçtikçe biraz daha sakinleştim. Eskiden daha sert çıkışları olan biriydim. Buradan bir kişiyi kızıp gönderiyor olmak o kişiye zarar vermiyor, onun ailesine ve sevdiklerine zarar veriyor. Çok daha anlayışlı olmaya başladım.

9 yıldır ben ve ekibim biz bu işten ekmek yiyoruz. Yaptığım işi çok seviyorum ve inanarak yapıyorum. Kendi içinde öz eleştiri yapabilen, en çok kendine kızan insanlardan biriyim. Yaptığım işin doğru düzgün ve örnek olması lazım. Ben yıllardır hatamı sevabımı bula bula bir noktaya geldim. Tabi ki şuan da 7-24 evlilik programlarının olması şuan şu soruyu getiriyor.

Evlilik programları çığrından çıktı mı?

Ben hiç kimse adına bir şey söyleyemem ama kendi adıma yaptığım evlilik programımın çığrından çıktığını düşünmüyorum. Hatalarımız var mı – var, yanlış yaptığımız var mı- var.

“BU AÇIKLAMAYI NEDEN YAPTIM?”

Yaptığımız iş asla rekabeti getirmeyecek rekabet ettirmeyecek kadar önemli bir iş.

Ben bu açıklamayı neden yapıyorum biliyor musunuz?

Normalde reyting kötü olsa, reyting kötü diye açıklama yapıyor derler. Hayır, reytinglerimiz çok iyi iken bu açıklamayı yapıyorum. Sebebi şu, yaptığımız iş asla rekabeti getirmeyecek bir iş. Daha Hiç kimse bizi suçlamadan, Allaha şükür ar damarım çatlamadı. Bir yanlışın akabinde yaptığım bir açıklama değil.

Şunu söyleyebilirim ki, yıllardır ispatlamaya çalıştım, cast değiliz diye. Benim programıma katılan hiç kimse cast olmadı, olamazda. Ben ve ekibimin beraber yürüttüğümüz işimiz bu.

“YAPTIĞIM İŞİ ÇOK SEVİYORUM”

Bazen kontrolü kaybettiğimiz anlar ve olaylar oluyor olabilir. Ama 2 çocuk annesi bir kadın olarak, en önemlisi annesine babasına bağlı bir evlat olarak şunu söyleyebilirim ki, ben yaptığım işi çok seviyorum, ekran başındaki izleyici benim için çok kıymetlidir. Siz bana ne eleştiri getirirseniz getirin. Boynum kıldan incedir. Yaptığım işe daha çok sahip çıkacağım. Asla programıma leke getirmeyeceğim. Buna fırsat vermeyeceğim. Amaç bunu yaratmak buna fırsat vermeyeceğim. Radyo televizyon üst kurulu hepimizin tepesindedir. Uyarıyı yapar. Ensemizde kılıçtır. Ama şunu söylüyorum ki, benim adalete kurallara saygım sonsuzdur. Ama benim asıl adaletim, kendi vicdan terazimdir.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu