Televizyon

Evrim Akın hangi programın kadrosuna dahil oldu?

Show TV’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi programını sunan Evrim Akın uzun bir süredir oyunculuk yapmıyordu. Başarılı oyuncunun yeni projesi belli oldu. Evrim Akın, yeni bölümlerinin başlaması büyük bir merakla beklenen Show TV’nin fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show’la anlaştı.

EVRİM AKIN GÜLDÜR GÜLDÜR’DE

Güldür Güldür Show’un yeni sezon kadrosuna bir çok ünlü isim katılmıştı. Ekibe eklenen son isim ise Evrim Akın oldu.

Show TV’nin fenomen programı ‘Güldür Güldür Show’un ekibine birbirinden ünlü isimler katıldı. Bu sezon Emre Altuğ, Sinan Çalışkanoğlu ve Açelya Topaloğlu’nun ardından sevilen programın kadrosuna Evrim Akın da dahil oldu.

‘Avrupa Yakası’ ve ‘Bez Bebek’ gibi unutulmaz dizilerdeki başarılı performansıyla hafızalara kazınan Akın, son olarak ‘Alemin Kıralı’ adlı sit-com’la seyirci karşısına çıkmıştı.

Yıllardır Show TV’nin reyting rekortmeni ‘Ev Kuşu’, ‘Çocuktan Al Haberi’ ve ‘Piramit’ adlı programlarını sunan Akın, böylece 5 yıl sonra oyunculuğa geri dönmüş oldu.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu