Televizyon

Evrim Akın’ın Star TV’de sunacağı “Yeni Bir Ev” nasıl bir yarışma?

Yakında seyircisi ile buluşacak olan ünlü oyuncu-sunucu Evrim Akın’ın sunacağı ’Yeni Bir Ev’ ekran macerasına başlamak için gün sayıyor. Yeni başlayacak olan program, zevkine güvenen çiftleri ev sahibi yapıyor. Her hafta beş çiftin yarışacağı programda, hayalleri süsleyen dekorlar, gerçeğe dönüşecek.

YARIŞMA ÖDÜLÜ 10 BİN TL.

En beğenilen dekoru tasarlayan çift, büyük ödül için yarışmaya hak kazanacak ve final haftasına gitme hakkı kazanacak. Haftanın kazananı olan çift, ya 10 bin TL kazanarak yarışmaya veda edecek ya da diğer dört haftanın kazananıyla büyük finaldeki ’ev’ ödülü için yarışacak.

Çiftler, hem tasarım zevklerini hem de aralarındaki uyumu bu yarışmada ortaya koyacak. Mobilya alışverişinden tadilata, aksesuar seçiminden perde ve halı alımına kadar pek çok görevi kendileri yapacak olan çiftler, kısıtlı zaman ve bütçe ile harikalar yaratacak.

Evrim Akın’ın sunduğu ’Yeni Bir Ev’in başlama tarihi henüz netlik kazanmadı. Yarışmanın yakında Star TV ekranlarında olması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu