Dijital Platformlar

Exxen’de en çok hangi içerik izlendi? İşte rakamlarla sonuçlar..

Acun Ilıcalı’nın büyük bir heyecanla uygulamaya koyduğu ve Ocak ayından itibaren dijital platform olarak yayın hayatına başlayan Exxen’de, en çok izlenen içeriklerin sıralaması belli oldu.

HASAN CAN KAYA FARK ATTI

Exxen’de en çok izlenen çeriğin Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Talk Show’u olduğu tahmin ediliyordu. Son alınan haberlere göre, rakamlar netleşti…

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayan yeni dijital platformu Exxen’de, en çok izlenen içeriğin Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Talk Show’u olduğu ilk kez MedyaTava duyurmuştu…

Exxen’de yayınlanan bölümlerin aylık ortalama izlenmelerine ve extra/arşiv videoların dahil olmadığı, Konuşanlar’ın 4 bölüm, Tolgshow’un 3 bölüm, İşte Benim Masalım’ın 3 bölümünde ulaştığı rakamlar şöyle:

Ortalama 10.5 milyon izlenen Exxen’in, 7 milyon izlenmesi Hasan Can Kaya’ya ait…

ikinci sırada 1.1 milyon ile Tolga Çevik, üçüncü sırada ise 1 milyon ile Aleyna Tilki’nin dizisi yer alıyor.

TÜRKİYE REKORU!

Bu izlenme sayısının şu ana kadar Türkiye’de yayın yapan platformlardaki içeriklerin izlenme sayılarının hepsinin üstünde olduğu öğrenildi.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu