Dijital Platformlar

Exxen’de yayınlanan Gibi’den müjdeli haber

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen’de izleyiciyle buluşan Gibi dizisinden, hayranlarına müjdeli haber geldi.

21 Ekim 2022 tarihinde başlayan Gibi 3. sezonu, yine tarihsel paradoks bölümüyle final yapmıştı. 10 bölüm süren sezon sona erdi ve dizinin hayranları, Gibi 4. sezon ne zaman çıkacak, yeni sezon olacak mı sorularına yanıt bugün geldi. Başrollerin, Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın paylaştıkları Gibi 4. sezondan ilk kare paylaşıldı.

Exxen platformunun en çok izlenen yapımlarından Gibi dizisinin 3. sezonu 21 Ekim – 23 Aralık 2022 tarihleri arasında yayınlanmıştı. Dizinin 4. sezonun olup olmayacağı, ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu. Gibi dizisi hayranlarını hayecanlandıran duyuru bugün yapıldı.

Senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kaleme aldığı, başrollerini Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın paylaştıkları Gibidizisinin 4. sezon çekimlerine bugün başlandı.

Gibi dizisinin 4 sezon duyurusu, yeni sezondan ilk kare ile birlikte paylaşıldı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu