Dijital Platformlar

Exxen’den sürpriz “Tosuncuk” belgeseli

132 binden fazla kişiyi mağdur ederek 1 milyar 972 milyon TL vurgun yapan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın hayatının belgeseli Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlayacak. Projeden ilk fragman da paylaşıldı.

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen’i izleyicisiyle buluşturdu. Birçok yarışma, program ve dizinin yer aldığı projede Tosuncuk’un hayatı da belgesel yapıldı.

1 MİLYAR 139 MİLYON VURGUN YAPTI

Çiftlikbank vurgunuyla birlikte 1 milyar 139 milyon 972 bin TL vurgun yapıp kaçan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın, Türkiye’nin en büyük dolandırıcılık skandalları arasında yer aldı.

132 binden fazla insanı dolandırarak uzun süre gündemden düşmeyen ve şu an yurt dışında Interpol tarafından kırmızı bültenle aranan Mehmet Aydın’ın dolandırıcılık planı yeni dijital platform Exxen’de belgesele dönüştürüldü

DOLANDIRICILIĞIN NASIL YÜRÜTÜLDÜĞÜ ANLATILIYOR

140journos tarafından ele alınan belgeselde Mehmet Aydın’ın Çiftlikbank vurgununa nasıl başladığı ve yaptığı büyük dolandırıcılığı nasıl yürüttüğü ele alınıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu