Eylül Ayı En Yüksek Emekli Promosyonu! O Bankaya Giden Emekli 20 Bin Lira Nakitle Çıkacak

Emekli promosyon yarışı Eylül’de de hız kesmeden devam ediyor! Eylül ayına özel olarak Akbank tarafından güncellenen tutarlar kapsamında bir kez daha emekliler için başvurular başladı. Maaşını taşıyan emeklinin faydalanabileceği promosyona ek chip-para ödülü de tanımlandı. Böylelikle Akbank’a giden emeklinin cebin 20 bin lira nakitle bankadan çıkacağı öğrenildi!

Akbank, Eylül ayı emekli promosyon kampanyasını duyurdu! Bu kapsamda emeklilere 20 bin liraya kadar nakit ödeme yaptığı öğrenilen banka, emeklilerin ilgi odağı oldu. Maaşını 3 yıl boyunca Akbank’tan almayı taahhüt eden emekilere verilecek olan promosyon ödülüne ek, chip-para kampanyası da başlatıldı. İşte Akbank 2023 Eylül ayı emekli promosyonu kampanyası…

Eylül Ayı Akbank Emekli Promosyonu Tutarları

Akbank emekli promosyonunda sevindirici rakam geldi! Eylül ayında da promosyon kampanyasına devam eden Akbank, güncellediği rakamı 7 bin liraya çıkardı. Maaşa ek 7 bin TL nakit, 3 bin TL de chip-para olmak üzere Akbank, tamı tamına 10 bin TL ek ödeme yapıyor. İşte maaşa ek Akbank promosyon tutarlar:

  • 0 – 3.499 TL emekli maaşı alanlar için 4.200 TL promosyon
  • 3.500 TL – 7.499 TL emekli maaşı alanlar için 4.850 TL promosyon
  • 7.500 TL – 9.999 TL emekli maaşı alanlar için 6.250 TL promosyon
  • 10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alanlar için 7.000 TL promosyon

Yukarıdaki maaş aralığına göre promosyonlara sahip olabilme şartı ise maaş sözü vermek oldu. Akbank, 3 yıl süreyle emekli maaşını Akbank’tan çekenlere yukarıdaki promosyon ödemelerini yapacak. Promosyonlar, geri ödemesiz bir şekilde verilirken emeklinin 3 yıl boyunca banka değiştirmesi mümkün olmayacak.

Promosyona Ek Chip-Para Ödülü! 

30 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek olan Akbank kampanyasında SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı emeklileri, maaşını taşıyarak promosyon ödemesi alabilecek. Promosyon ödemesinin yanı sıra, Axess ya da Wings kredi kartına ilk defa başvurup onay alanlara ek ödeme yapılacak. 12 ay boyunca aylık 2500 lira harcama sözü veren emekliye, 3 bin lira chip-para tanımlanacak.

Böylelikle de 10 bin lira emekli maaşı alan bir vatandaş, 7 bin nakit, 3 bin de chip-para olmak üzere Akbank’tan ilk ay 20 bin TL ödeme alacak.

Emekli Maaşı Akbank’a Nasıl Taşınır?

Emekli maaşının Akbank’a taşınması işlemi diğer tüm bankalarda olduğu üzere şubelerden yapılmaktadır. Şubelerin yanı sıra Akbank mobil uygulaması, çağrı merkezi ya da internet şubesi üzerinden de maaş taşıma işlemi gerçekleştirip, promosyon başvurusu yapmak mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir