Eylül’de Emekliye 28500 Lira Ödeme Çıktı! Emekli Promosyonu, Ek Ödül ve Kredi Aynı Anda Verilecek

Eylül ayının gelişiyle birlikte emekli promosyonlarında değişiklik yapılıp yapılmadığı merak edilirken Garanti BBVA, kampanyasını güncelledi.

Garanti BBVA tarafından yapılan yeni bir güncellemede emekli promosyon kampanyasının 30 Eylül 2023 tarihinde biteceği öğrenildi. Ay sonuna kadar promosyon dağıtılacağını duyuran Garanti Bankası, aynı zamanda ek ödül ve kredi verileceğini de ekledi.

Milyonlarca emekliyi sevindirecek haber Garanti BBVA’dan geldi! Geçtiğimiz yıl da büyük bir ilgiyle takip edilen emekli promosyon kampanyaları, Eylül ayında aramalarda hız kazandı. Bankaların artık kampanyalarının son tarihlerini belirlemeye başladığı bugünlerde Garanti, 30 Eylül’e kadar süre verdi. Süreyle birlikte ek ödül ve kredi kampanyası da duyuruldu.

Garanti BBVA Eylül Ayı Emekli Promosyon Tutarı

Milyonlarca emeklinin sevineceği haber Garanti BBVA tarafından verildi. Emekli promosyon rakamlarını güncelleyen banka, ek ödül şartları da duyurdu. İşte Eylül ayı Garanti BBVA güncel emekli promosyon tutarları:

  • Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilere 4.500 TL
  • Emekli maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olan emeklilere 5.250 TL
  • Emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan emeklilere 6.750 TL
  • Emekli maaşı 10.000 TL ve üzeri emeklilere 7.500 TL

Avantajlardan yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihinin 30 Eylül olduğunu hatırlatan banka, 3 yıl boyunca maaşını Garanti’den almayı taahhüt eden emeklilere promosyon kullandıracağını kaydetti.

Ek 1000 TL Bonus Verilecek!

Öte yandan Garanti, emekli promosyonuna ek olarak kredi kartı kullananlara bir avantaj daha duyurdu. Kredi kartı ile 500 TL harcama yapan ve maaşını Garanti’den alan emeklilere, 1000 TL bonus fırsatı da sunuldu..

Bitmedi! 10 Bin TL Emekli Kredisi de Var!

Son olarak Garanti, emeklilere kredi vereceğini de duyurdu. 10 bin TL limitli emekli kredisi duyuran banka, emeklilere özel olarak faiz oranının yüzde 4.33’ten başlayacağını da ekledi. Ayrıca taksit ödemelerinin de aylık 653 liradan başladığı vurgulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir