Televizyon

Eyvah Düşüyorum yeni bölümleriyle Star’da

“Mehmet Ali Erbil ile Eyvah Düşüyorum” Star TV’deki macerasına yeni bölümleriyle  devam ediyor. Yarışmada  şovmen Mehmet Ali Erbil, düşmeyen yarışmacısını son model araba ile uğurlayacak.

“Eyvah Düşüyorum”un ilk etabına ana yarışmacı Merve Yaman’ın çığlıkları damgasını vuracak. Düşme korkusunu bir türlü yenemeyen Yaman’ın attığı çığlıklar stüdyoyu inletirken Erbil’in telkinleri ile izleyiciye kahkaha attıracak.

“Tokatlıyım ve çok tatlıyım”
Yarışmaya Tokat’tan katılan Duran Er “Eyvah Düşüyorum”un 8 Ocak Perşembe günü saat 23:15’te yayınlanacak yeni bölümünde büyük ödül için yarışacak. “Tokatlıyım ve çok tatlıyım” diyen yarışmacı, Erbil başta olmak üzere stüdyo konuklarını ve ekran başındakileri kahkahaya boğacak.

Çizgi Filmden fırlamış gibi

Sıra Merve isimli yarışmacının kendisini tanıtmasına gelince tüm dikkatler yarışmacı üzerinde toplanacak. Yarışmacının çizgi film kahramanlarını andıran sesi ile önce şaka yaptığını düşünen Erbil, Merve’nin orijinal sesiyle konuştuğunu anlayınca kısa süreli bir şok yaşayacak.

Mali’den abaküs dersi
Geçen sezon tüm yarışmacılarına gönüllü matematik öğretmenliği yapan Mehmet Ali Erbil bu sezon sınıfın kapsamını iyice büyütecek. Stüdyoda kara tahta önünde ders veren Erbil yarışmacılara abaküs üzerinde sayı saymayı da öğretecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu