Yerli Dizi

ATV’de yayınlanacak Eyvah Gençliğim dizisinin yayın tarihi belli oldu

atv’nin yeni projesi Gençliğim Eyvah dizisinin yayın tarihi belli oldu. Gençliğim Eyvah dizisinde Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu gibi önemli oyuncular yer alıyor.

EYVAH GENÇLİĞİM DİZİSİ 15 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

atv’nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah’ın yayın tarihi belli oldu.15 Haziran Pazartesi izleyicisi ile buluşacak olan dizide aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesi anlatılacak.

Dizide Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Ekin Mert Daymaz, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi isimler rol alıyor.

Dizide aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesi konu ediliyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, Deniz Yılmaz’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter’in kaleme aldığı, aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini izleyicisi ile buluşturmaya hazırlanan “Gençliğim Eyvah” için geri sayım başladı.

Gençliğim Eyvah, 15 Haziran Pazartesi saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu