Medyabey TVYoutube

Ezgi Mola YouTube’a da el attı…Serenay Sarıkaya ile çektiği videosu olay oldu

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, özellikle sinema filmlerinin aranılan oyuncularından birisi haline geldi. Başarılı oyuncu sinema projelerinde sıkça yer aldığı için adı daha çok sinemada öne çıktı. Ezgi Mola, şu sıralar sinemanın dışında YouTube’a da el attı. Kendi kanalını açan Mola, ünlü isimlerle çektiği videolarla da adından söz ettiriyor. Mola’nın son konuğu ise ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’dı. Sarıkaya’nın özellikle Fi dizisi için yaptığı açıklamalar medyada geniş yer buldu.

SERENAY SARIKAYA’DAN İLGİNÇ Fİ AÇIKLAMASI

Ezgi Mola, YoTube, kanalında yayınladığı, ‘Tanınmış Kişileri Seviyorum’ konseptiyle çektiği videoları için Serenay Sarıkaya ile bir araya geldi. Geçtiğimiz sezon final yapan Fi dizisinde dansçı “Duru” karakterini oynayan Sarıkaya, “Haftanın beş günü 2.5 saat jimnastik ve üzerine dans antrenmanlarım vardı. Ağlayarak gidiyordum, çok zor ve acıydı. ‘Sizden nefret ediyorum’ diye diye zorla yapıyordum” diye konuştu.

Çocukluk anısını anlatan Sarıkaya, “Ankara’da yaşarken ailem jimnastik kursuna yazdırdı. Bir türlü bacaklarım açılmadı. Hocalarım, ‘Bu kızdan olmayacak’ dedi. O zamandan bu yana hayatım boyunca esnemeyle ilgili şeyler yapmadım. Proje gelince, yaşadığım travmayı atlamak için kabul ettim ve yendim” dedi. Evcimen birisini olduğunu belirten 27 yaşındaki oyuncu, tüm film ve dizileri evde izlediğini söyledi.

EZGİ MOLA’DAN ÇOCUKLUK YILLARINA DAİR İLGİNÇ İTİRAF

Ezgi Mola da yıllar öncesinden ilginç itiraflarda bulundu. Mola “Benim sınıf arkadaşlarımın boyu benim bacaklarımın üstü kadardı. Hem boy olarak hem de en olarak çok büyüktüm onlardan.” diye konuştu.

İşte, Ezgi Mola ve Serenay Sarıkaya’nın bir araya geldiği o ilginç video:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu