Gündem

Ezgi Mola’dan akademisyen Neşe Nur Akkaya’ya destek..

Ünlü oyuncu Ezgi Mola gösterdiği duyarlılıklarla gündeme gelmeye devam ediyor. İpek Er adlı genç kıza cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen Musa Orhan'la ilgili tepki paylaşımına yüzbinlerce destek paylaşım gelmişti. Mola bu kez de başörtülü akademisyen Neşe Nur Akkaya'ya yapılan çirkin saldırıya tepki gösterdi.

‘Neşe Nur Akkaya yalnız değildir’ diyen Ezgi Mola, başörtülü akademisyene yapılan saldırıya tepki gösterdi.

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, akademisyen Neşe Nur Akkaya’nın İstanbul Nişantaşı’nda oturduğu parkta, başörtülü olduğu gerekçesiyle Eray Çakın isimli şahsın yumruklu saldırısına uğramasına tepki gösterdi.

“SAYGI DUYMAYI ÖĞRENECEKSİN”

Twitter hesabından paylaşımda bulunan oyuncu, “İster türbanını takar ister kısa şortuyla gezer! Bu ‘terbiyesizliği’ -içimden geçenleri siz anlarsınız artık- iğrenç buluyorum, iğrenç. Sana ne kardeşim sana neee, istediğini giyecek, istediğini takacak ve sen saygı duymayı it gibi öğreneceksin!” ifadelerini kullandı.

Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan Mola, daha sonra attığı tweette ise Twitter’da en çok konuşulan konuların yer aldığı Trend Topic listesinde üst sıralara yerleşen “#NeseNurAkkayaYalnızDeğildir” etiketini paylaştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu