Magazin

Ezhel hayranlarının yüreğini ağzına getirdi

Ezhel adıyla tanınan rap şarkıcısı Ömer Sercan İpekçioğlu , yaptığı paylaşımla adeta sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi… Ezhel, hakkında “uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme ” suçlamasıyla açılan davaya Instagram hesabından “Rapi bırakıyorum, hukuk okuyacağım” şeklindeki paylaşımıyla sevenlerini korkuttu. Ünlü rapçinin espri yaptığı ortaya çıkınca sevenleri rahat bir nefes aldı.

EZHEL’DEN İLGİNÇ GÖNDERME

Destekten TR

“Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek ve bulundurmak” suçlamasıyla 2 yıldan 5 yıla kadar hapsi istenen Ezhel, Ankara şivesiyle konuştuğu hikayelerinde;

Destekten TR

“Millet birbirini kesiyor ben karıncayı incitmedim daha. O kadar olay oluyor o zaman neredesiniz ya. Adalete en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman neredesiniz ya? Rap’i bırakıyorum, hukuk okuyacağım.” dedi.

Destekten TR

Ezhel’in Instagram paylaşımında söyledikleri şöyle:

“Bu çocuk size ne yaptı? Şekerlik yaptı, şirinlik yaptı. Şarkılar, türküler söyledi bu çocuk. Bana bir de zehir taciri muamelesi… Millet birbirini kesiyor ben karıncayı incitmedim daha. O kadar olay oluyor o zaman neredesiniz ya. Adalete en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman neredesiniz ya? Rap’i bırakıyorum, hukuk okuyacağım. Bu karanlık bu yozlaşmış düzeni hep beraber sanatla bir gün değiştireceğiz, o zamana kadar kolay gelsin. O değil de her gazetede ismimiz var ha, parasınız versen böyle reklam yaptıramazsın!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR