MagazinMüzik

Ezhel’in yeni ‘Olay’ şarkısı YouTube’da olay oldu…+18 yaş engeline takıldı

Ünlü rapçi Ezhel’in bugün çıkardığı ‘Olay’ isimli şarkısı içeriği ve video klibiyle dikkat çekti. Youtube, şarkıyı yer aldığı trend listesinden kaldırdı, dinlenebilmesi için 18 yaş sınırı getirdi…

Son yıllarda rap müziğin yükselmesiyle birlikte Ezhel, Ben Fero, Norm Ender gibi rap’çilerin isimleri daha çok bilinir hale geldi. Norm Ender’in Ezhel ve Ben Fero’yu eleştirdiği ‘Mekanın Sahibi’ isimli şarkısı müzik dünyasını çalkaladı. Rap şarkılar, pop şarkıları geçerek milyonlarca dinlenmeye başladı.

TREND LİSTESİNDEN KALDIRILDI, 18 YAŞ SINIRI GETİRİLDİ

Rap’çilerin yaptığı her şarkı merak uyandırırken Ezhel, yeni şarkısı ‘Olay’ı gece saatlerinde YouTube ekledi. Toplumsal olayları konu alan şarkı ve klip YouTube trend listesine 2 numaradan giriş yaptı. Şu ana kadar 1 milyon 600 bin izlenen klip, bir anda YouTube’dan kayboldu. Sosyal medya kullanıcıları YouTube’un şarkıyı yayından kaldırdığı konuşmaya başladı. İşin aslı ise sonradan öğrenildi. Şarkı trend listesinden çıkarıldı ve dinlenmesi için 18 yaş sınırı getirildi. Ezhel hayranları ve rap müzik dinleyenler bu duruma tepki gösterdi.

 

Şarkı kısa zamanda 2 milyon 200 bin görüntülenme rakamına ulaştı.Video, beğeni ve yorumlar olarak da önemki bir etkilenişim rakamlarına şimdiden ulaştı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu