Magazin

F.BAHÇELİ CANER ERKİN EŞİ ASENA’DAN NEDEN BOŞANMADI?

2013’ün bitimine az bir zaman kala magazin dünyasında önemli olaylar vardı. Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin boşanma söylentileri, F.Bahçeli futbolcu Caner Erkin’in karısı Asena ile sallantıya uğrayan evlilikleri ve oyuncu Tolga karel ile eşi Günay Musayeva’nın bir dargın bir barışık halleri…

Sabah gazetesinin deneyimli magazin gazetecisi Sinan Özdencik, 2013’e damga vuran magazin olaylarını yine Sabah’tan Fulya Ugan’a değerlendirdi.

İşte o söyleşiden bir bölüm:

 

BUNLAR KARI KOCA DENGESİZ
Oyuncu Tolga Karel’le 2011’de nikâh masasına oturan ve bu beraberlikten bir çocuk sahibi olan Azeri manken Günay Musayeva’nın evliliği çatırdıyor! Birkaç kez ihanete uğrayan Musayeva, bir mekânda arkadaşlarına yüksek sesle dert yandı: “Sürekli kavga ediyoruz. Tolga çocuğumuza babalık bile yapmıyor. Artık bu duruma katlanamıyorum, boşanacağım!”

Son günlerde sık sık TV’lerde boy gösteren Musayeva, boşanma haberleriyle gündem olmak niyetinde mi? Evlendiği günden beri birçok kez aldatılan mankenin bu kararının zamanlaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gündem olmak niyetinde. Zaten bu evliliğin devam etmesi anormal bence. Tolga zaten karısını bariz bir şekilde aldatıyordu. Kaç kere yakalandı. Ancak bu dönemlerde eşi hamileydi. Sanırım çocuk için hep alttan aldı, şimdi ise kendine geldi. Günay’ı geçen gün gördüm. Eski formunu yakalamış. Anladığım kadarıyla yeniden piyasaya çıkıp iş yapmak istiyor. Son günlerde de garip çıkışları oldu. Tolga’nın da garip çıkışları oluyordu. Bunlar karı koca dengesizler. Bence ne yaptıklarını bilmiyorlar. Gündemde olmak için her türlü şeyi yaparlar. Tolga’nın geçmişte yaptığı olayları biliyoruz. Eski sevgilisi ve eşi ile aynı mekânda poz bile verdi. Haber verip gazetecileri çağırdığı günleri de biliyoruz. Reklam olsun diye evlenmiş

ASENA’YA SON ŞANS
Asena Erkin’in popçu Berkay’la yaşadığı yasak ilişkinin ortaya çıkmasının ardından tüm gözler Fenerbahçeli Caner Erkin’e çevrilmişti. Ünlü futbolcunun nasıl bir karar vereceği, evliliğini bitirip bitirmeyeceği merak edilmişti. Londra’ya gidip bir süre kafa dinleyen ikili, oğulları Çınar’ın etkilenmemesi için boşanmama kararı aldı. Ünlü futbolcu, yıpranan evlilikleri için eşine bir kez daha şans verdi. Eğer yıpranan ilişki tamir edilemezse, çift anlaşmalı olarak boşanacak.

Çift boşanma kararı almadı ama bu konuda bir açık kapı mı var? Bu haberlerin biraz unutulmasını bekleyip, boşanma kararını açıklamayı sonraya mı bıraktılar?

Evliliklerini kurtarmak adına bir deneme sürecine girdiler. Şu anda da iyi gidiyor. Birbirlerine konuşma yasağı getirdiler. Eğer bunu bozan olursa sessiz sedasız boşanacaklar. Boşanma olayını da bir anda duyarız. Caner evliliğine ve eşine bir şans daha verdi. Çünkü karısını çok seviyor. Biz de önümüzdeki günlerde göreceğiz; bakalım Asena o şansı iyi değerlendirecek mi!

CEM YILMAZ İLE AHU YAĞTU BOŞANIYOR MU?

cem-yilmaz-ahu-yagtuGeçen hafta tartışarak evleri ayırdıkları konuşulan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çifti bir araya gelerek, anlaşmalı boşanma kararı aldı. Bir süredir küs olan ikilinin evleri ayırdığı, Ahu Yağtu’nun oğlu Kemal’i de alarak Levent’teki evini terk ettiği iddia edildi. Araya büyüklerin ve dostların girmesi de çiftin evliliklerini kurtaramadı. Geçtiğimiz hafta bir araya gelen ve uzun süre konuşan Cem Yılmaz ve Yağtu, evliliklerinin devam etmeyeceği kararını vererek anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi.

Boşanma haberleri hakkında iki taraftan da henüz bir açıklama gelmedi. Ünlü çift yollarını ayırıyor mu?

Boşanma haberleri bir anda düştü gündeme. Yılın son bombası bu. Hiç kimsenin beklemediği bir şeydi bu. Konuyla ilgili bir açıklama gelmedi ancak Cem Yılmaz Twitter’ına, “Yeni yılda hepinize mutluluklar dilerim. Boş işlerle uğraşmadığınız, kendinize ait bir dünyanız olsun. Etrafa neşe, mutluluk verin (kolay bu)” notunu düştü. Anladığım kadarıyla karı koca arasında bir anlaşmazlık var, bir süredir görüşmüyorlar. Fakat boşanma süreci değil bu. Her karı kocanın arasında olur böyle şeyler. Cem duyduğuma göre yakın arkadaşı Zafer Algöz’le dertleşmiş. O da başka biriyle paylaşmış. Muhtemelen böyle duyuldu aralarındaki tatsızlık. Ancak Algöz kötü niyetli insanların kurbanı olmuş anlaşılan. Bir anda yayılmış bu durum. Sorunun çok ciddi olduğunu düşünmüyorum ama belki de geri dönüşü olmayan bir anlaşmazlık vardır aralarında. Yapacak bir şey yok. Sanat dünyasında bu tarz olaylar çok görülür. Erken oldu, herkes üzüldü. Boşanırlarsa biz de üzülürüz. İnşallah evliliklerini kurtarırlar.

haberin tamamı: http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2013/12/28/haftanin-magazin-bombalari?paging=1

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu