İnternet

Facebook hesabı kapatılan Youtuber Enes Batur’un küfürlü isyanı

Hesabı kapatılan ünlü Youtuber Enes Batur’un Facebook isyanı… Son yıllarda özellikle Youtube üzerinden yürüyen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran genç Youtube fenomeni (Youtuber) Enes Batur, Facebook hesabının kapatılmasına isyan etti. Konuyla ilgili sosyal medya Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Batur, yaptığı küfürlü paylaşımıyla dikkat çekti.

ENES BATUR’DAN KÜFÜRLÜ PAYLAŞIM

Facebook’ta adına onaylanmış hesabının sahte hesap şikayetiyle kapandığını duyuran Enes Batur; “Facebook’ta onaylanmış hesabım sahte olduğum yazılarak kapatılınca insanın çok komiğine gidiyor” diye yazdı. Hızını alamayan genç Youtube fenomeni hesabının hala açılmamış olmasından dolayı küfürlü paylaşımıyla dikkat çekti.

Enes Batur, ulaştığı abone sayısı ve videolarının görüntüleme sayısı açısından en dikkati çeken ve de çok kazanan Youtube fenomenlerinin başında geliyor. Bugüne kadar Youtube hesabından 1391 video yayınlayan Batur, Youtube’da en üretken ve de çalışkan fenomen olarak dikkat çekiyor.

Enes Batur, Youtube’da halen 3.5 milyon aboneye ulaşmış durumda. Batur’un çektiği videolar ortalama 1-2 milyon izlenme sayısını buluyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı