Yerli Dizi

Facebook’ta yapılacak anketler GIF’li dosyalarla daha da renklenecek

Milyarlarca kullanıcısıyla bugün için sosyal medya devi haline gelen Facebook, kısa bir süre önce yorumlarda GIF veya fotoğraf yüklemeye izin vermeye başlamıştı. Bugün itibarıyla bundan böyle Facebook’ta yeni güncellemeyle beraber hem Web’de hem de Android ve iOS uygulamalarında GIF animasyonlarıyla anket yapılabilecek. Bu özellişk sayesinde kullanıcılar düzenledikleri anketlere renk katabilecek ve düşüncelerinizi daha rahat gösterebilecekler.

FACEBOOK’TAN GİF DESTEKLİ ANKET

Her geçen yeni özellikler eklenen Facebook platformu için uğraşan şirket yönetimi, şimdi de GIF destekli anketleri kullanıcıların hizmetine sundu. Facebook yetkilileri, bu özellik sayesinde kullanıcıların daha rahat düşüncelerini aktarabileceğini belirtiyor. Facebook, ayrıca ankete GIF veya fotoğraf ile cevap vermeye de imkan tanıyor. Standart ankete göre çok daha keyifli olacağa benzeyen bu özellik, ilk yorumlara göre beğenilmeyi başardı.

Facebook’ta GIF ile anket yapmak için…
Öncelikle durum güncellemeye gidilerek  genişletilmiş menünün açılması gerekiyor. Sonrasında ise anket seçeneğine tıklanarak burada GIF ifadesine gelinip istenilen  GIF formatındaki dosyanın seçilmesi gerekiyor. İki adet GIF seçilerek sorulan soruya bunlar eklenebilir ve daha sonra da kullanıcılar arasında bu GIF’ler aracılığıyla anket yapılabilir. Ayrıca kullanıcıların listelerindeki arkadaşları da GIF veya fotoğraf ile cevap verebiliyorlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu