Sosyal MedyaTeknoloji

Facebook’tan zor beğenenleri mutlu edecek özellik!

Facebook’tan ilginç beğenmeme uygulaması… Facebook, uzun bir süredir beklenen beğenmeme tuşu özelliğini devreye soktu. Dünyanın sosyal medya devi, bir süredir beğenmeme tuşu fonksiyonunun detayları üzerinde çalışıyordu. Beğenmeme tuşu özelliğinin ilk etapta gönderilerin altında yer alan; beğen, yorum yap ve paylaş tuşlarının oraya ekleneceği düşünülüyordu. Ama Facebook beğenmeme özelliğini sisteme çok ilginç bir biçimde entegre etti.

Bilindiği gibi iOS 10 ile iMessage uygulamasına; mesajlara sticker ile tepki gösterme özelliği eklenmişti. Facebook’un da benzer bir özelliği Messenger platformuna taşıdığı haber veriliyor. iMessage’ı taklit eden Facebook Messenger, bu yeni özelliğinin içerisine bir de beğenmeme tuşunu ekledi. Facebook Messenger’da artık gelen mesajlara beğen, beğenme ve emojiler ile tepki verilebiliyor. Henüz test aşamasında olduğu için kademe kademe sunulan bu özelliğin yakında tüm kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu