Magazin

Fahriye Evcen de Instagram’da çok takipçisi olan ünlüler arasında…Peki zirvede hangi isimler var?

Burak Özçivit’le evlenen ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in sosyal medyadaki başarısı parmak ısırtıyor. Evcen son yılların en popüler sosyal medyası olarak gösterilen Instagram’da 7 milyon takipçiye ulaşmayı başardı. Türkiye’de Instagram’da en çok takip edilen ünlüler arasına girmeyi başaran Fahriye Evcen, geldiği noktayı değerlendirdi. Evcen, takipçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

FAHRİYE EVCEN 7 MİLYON TAKİPÇİYİ BULAN ENDER ÜNLÜLERDEN

Instagram’daki son paylaşımı 7 milyon takipçiye ulaşmasıyla ilgili yapan güzel oyuncu yayınladığı fotoğrafı “O halde 7 milyon sevginiz için gelsin” notuyla paylaştı.

INSTAGRAM’DA EN ÇOK TAKİPÇİ MURAT BOZ’UN

Twitter’da fazla faal olmayan Fahriye Evcen’in bu platformda ise 478 bin takipçisi bulunuyor. Ünlü oyuncunun Twitter’da yaptığı paylaşım 14 Aralık 2017 tarihine ait.

Daha çok Instagram’da takipçileriyle buluşan Evcen’in bu haberini takipçileri coşkuyla karşıladı. Evcen’in son paylaşımının yaklaşık 573 bin beğeni alması dikkatlerden kaçmadı.

INSTAGRAM’DA EN ÇOK TAKİPÇİSİ OLAN TÜRK ÜNLÜLER

Listenin en üst sırasında Murat Boz bulunuyor. İşte, Fahriye Evcen’in yanı sıra Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler şunlar:

Murat Boz. 7.8 milyon

Hande Erçel: 7.2 milyon

Arda Turan: 7 milyon

Demet Akalın: 6.6 milyon

Serenay Sarıkaya: 6.4 milyon

Hadise: 6.3 milyon

Elçin Sangu: 5.8 milyon

Acun Ilıcalı: 5.1 milyon

Barış Arduç: 4.9 milyon

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu