Dijital Platformlar

Fahriye Evcen hangi dizide rol alacak? İşte cevabı…

Ekranların sevilen simalarından birisi olan Fahriye Evcen, 2 yıl aradan sonra Esaretin Bedeli adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

EVCEN, ENGİN AKYÜREK VE SARP LEVENDOĞLU’YLA KAMERA KARŞINA GEÇECEK

Fahriye Evcen, Tims Productions’un yapımcılığını üstlendiği Esaretin Bedeli adlı dizinden gelen teklifi kabul etti. Evcen, Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu’yla birlikte kamera karşısına geçecek.

“PARTNERİM ETKİLİ BİR KADIN OLSUN”

TİMS Productions, yeni dizisi “Esaretin Bedeli”nde başrol olarak izleyici karşısına çıkacak Engin Akyürek’in “Partnerim etkili bir kadın oyuncu olsun” isteğini yerine getirerek Fahriye Evcen’le el sıkıştı.

OYUNCU KADROSUYLA DİKKAT ÇEKECEK

Senaryosunu Elif Usman Ergüden’in yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği dizide Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak. Fahriye Evcen ise çocukken kalp nakli yapılan, abileri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukatı oynayacak. Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu